Quadriga

The digital revolution

zur Seite

The M-Group

One Brand - One Team - One Performance

0

Lat doświadczenia

0

Ton dostępnego materiału ogniotrwałego

0

Państw

0

Udanych dużych projektów

0

Języków

0

Pieców wapienniczych "Eberhardt"  na całym świecie

 

M-Group reprezentuje trzy główne, współdziałające ze sobą zakresy biznesowe:

technologia ogniotrwała (Möller), technologia pieców wapienniczych (Eberhardt) i technologia bezpieczeństwa (RefraSolid). W tych obszarach wypracowaliśmy przez dziesięciolecia  wysoki poziom kompetencji i niezawodności. Działy centralne takie jak konstrukcyjny, administracyjny, zarządzania projektami, produkcja i logistyka doskonale się uzupełniają. Koordynacja wszystkich procesów przez wysoko wykwalifikowany zespół odbywa się centralnie z naszej głównej siedziby w Lemgo, w sposób niezauważalny dla naszych klientów.

M-Group stanowi dziś grupę przedsiębiorstw, która kształtowała się przez dziesięciolecia. Poczynając od centralnego przedsiębiorstwa Möller, poprzez tworzenie filii w kraju i zagranicą oraz włączanie kolejnych zakresów biznesowych, powstało efektywne połączenie firm, które dzięki swym rozmiarom funkcjonują niezależnie i w sposób zorientowany na klienta, a dzięki oparciu w grupie mają odpowiednią siłę przebicia.

Klienci postrzegają M-Group jako jedyną w swoim rodzaju symbiozę zakresów biznesowych
i usługowych, które doskonale się uzupełniają, połączonych przez nas w jedną silną i sprawną całość. Jakość, niezawodność i kompetencje to standardy, którymi się kierujemy. Współpraca z naszymi klientami trwa od dziesięcioleci. To świadczy o zaufaniu, które chcemy budować na nowo każdego dnia.

Zadzwoń do nas!

Jobs

Osoba kontaktowa

 
Tomasz Wątor
Dyrektor Techniczny

PL  |  DE  |  EN

Tel.: +48 600 046 - 167
Tomasz.Wator@M-Group.team

 
Krzysztof Żelazny
Kierownik Projektu

PL  |   EN

Tel.: +48 606 654 - 662
Krzysztof.Zelazny@M-Group.team

 
Anna Krzyszkowska
Specjalista ds. kadrowo-płacowych

PL  |   EN

Tel.: +48 696 013 - 998
Anna.Krzyszkowska@M-Group.team